Vytvořte si vlastní personalizovanou láhev Jack Daniel´s Single Barrel s věnováním

Chcete být originální? Pak si vytvořte vlastní personalizovanou láhev Jack Daniel´s Single Barrel s věnováním, nebo tímto nevšedním dárkem obdarujte svého blízkého či obchodního partnera. Vytvoříme pro vás vskutku originální lahve s věnováním.

Vaší fantazii se meze nekladou, vaše nápady jsou neomezeny, darujte lahev s věnováním milované osobě, příteli, kolegovi či obchodnímu partnerovi. Zabýváme se výrobou privátních drinků a vytvoříme pro vás etiketu, do které zakomponujeme vaše věnování, zašlete nám jej a my se postaráme o výsledný design lahve s věnováním tak, abychom vaši představu o provedení etikety naplnili na 100 %.

Využijte nabídky a vytvořte si etiketu s vaší fotografií či nějakým motivem, do kterého zakomponujete vzkaz či věnování obdarovanému. Tímto dárkem určitě příjemně překvapíte každého, kdo od vás lahev s věnováním dostane.
Dnes dávají firmy svým obchodním partnerům či zaměstnancům samé tradiční reklamní předměty s logem jejich značky, je však už nejvyšší čas vybočit a svým obchodním partnerům a zaměstnancům věnovat dárek, kterým dáte najevo, že vám na daném člověku záleží. Co myslíte?

Utrhněte svou fantazii z řetězu a vymyslete si návrh na lahev s věnováním. Následně už jen vyčkejte na zpracování vašeho zadání našimi grafiky. Uvidíte, že tento nevšední dárek sklidí u obdarovaného úspěch!